CO2 emisiju samazināšana ir viens no lielākajiem izaicinājumiem ar kuru mēs saskaramies lai saglabātu apkārtējo vidi. Motorizētie procesa risinājumi izmanto 70% no kopējā elektroenerģijas patēriņa rūpniecībā,  un šajā sfērā ir liels potenciāls, kā to izdarīt. Mainīgā ātruma un mehānisko sistēmu optimizācijas izmantošana ir galvenie ceļi, kā panākt maksimālu ietaupījumu.

DYNEO ®, ir līderi no komerciāli pieejamo mainīgo ātrumu tehnoloģijas, kas apvieno visas Leroy-Somer ir pastāvīgo magnētu risinājumus elektropiedziņas sistēmai un sinhroniem elektrodzinējiem.

Daļa no DYNEO ® piedāvājumiem, ir LSRPM sērija, tā ir sinhrono dzinēju ar pastāvīgo magnētu:

  • IP55 konstrukcija saskaņā ar IEC 60034
  • Nomināla jauda no 0,75 līdz 400kW
  • Griezes moments no 1 līdz 1400 Nm
  • Ātrums no 1 līdz 5500 min-1
  • Rāmja izmēri no 90 līdz 315 mm

 

Pēc līdzvērtīga nominālā apgriezienu skaita, DYNEO ® elektrodzinējs, LSRPM grupas ir ar būtiski labāku efektivitāti nekā augstas efektivitātes asinhronais elektrodzinējs. Šī atšķirība efektivitātē kļūst vēl lielāka, kad elektrodzinējs darbojas zem nominālā ātruma, kas ir pārsvarā tajos pielietojumos, kuros izmanto regulējamu ātrumu risinājumus! LSRPM motors ir projektēts tā, lai grieztos ātrāk nekā asinhronais motors. Tas ļau labāk motora ātrumu salāgot ar iekārtu, neizmantojot pārvades iekārtas, tādas kā, piemēram, ātrumkārbas, kuras palielinot ātrumu uzlabo iekārtas veiktspēju. Kā rezultātā uzlabojas visas sistēmas kopējā efektivitāte.

 

 

LSRPM ir pieejami diapozonā līdz 400kW, ar alumīnija rāmi, kas ir ievērojami mazāks un vieglāks, salīdzinot ar tādu pašu jaudu parasto asinhrono elektromotoru. Tas ir vairrākkārt kompaktāks, vieglāk un lētāk transportējams nav nepieciešama liela konstrukcija to uzstādot, vienkāršāka uzstādīšana pie galaklienta un šie ir tikai daži no priekšrocības piemēriem. 

LSRPM ir iespējams komplektēt, piemēram, ar flanča, kāju u.c. stiprinājumu veidiem, kā arī ar papildus aprīkojumu, piemēram, enkoderu un piespiedu ventilāciju, kas ļauj ērti aizvietot esošo asinhrono elektromotoru ar DYNEO ®.

 

 

Samazinot zudumus rotorā pateicoties patentētam radiālā magnēta rotora tehnoloģijai, ievērojami uzlabo efektivitāti, konkrētāk - izejas jaudu. Ar LSRPM sēriju, šī novatoriskā tehnoloģija tagad ir pieejama ar IP55 IEC mehānismu, kuru visbiežāk izmanto visās ražošanas nozarēs.

LSRPM motori ir piemēroti izmantošanai visos tajos pašos tehnoloģisko procesu risinājumos kā asinhronie elektromotori: sūkņu, ventilācijas, kompresijas, konvejera, ekstrūzijas, ģeneratori, procesu vadība, u.c.

 
Aplikācija, elektroenerģijas ietaupījuma aprēķināšanai pārejot uz dyneo motoriem:

Konfigurators, lai radītu sev nepieciešamo motoru:

Tel.: +371 67602026
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

FacebookTwitterLinkedIn