Mēs esam specializējušies industriālo procesu automatizācijā, pēc klientu pieprasījuma un vajadzībām projektējam un izgatavojam dažādas automātikas sadalnes un veicam programmu izstrādi, pamatojoties uz procesa prasībām.
EMERSON jaunās sērijas frekvences pārveidotāji ir izstrādāti speciāli industriālajām sistēmām un risinājumiem. Katrs Unidrive M modelis ir pielāgots specifiskām prasībām katrai rūpniecības nozarei.
Leroy Somer piedāvā plašu elektromotoru klāstu, sākot ar IE2 asinhronajiem motoriem, beidzot ar DYNEO patstāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, ar augstāku efektivitāti par IE4 NEMA Premium motoriem (Elektroenerģijas patēriņs samazinās vismaz par 10% un korpusa izmēri kļūst ievērojami mazāki).

Starptautiskās konkurētspējas veicināšana sadarbībā ar LIAA

 

 

SIA "EMT" ir noslēdzis 2016.gada 13.aprīlī līgumu Nr. SKV-L-2016/24 ar

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma

"Starptautiskās konkurētspējas veicināšana"

ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

 

SIA "EMT" valdes loceklis Dzintars Mednis no 08.11.2016. līdz 11.11.2016. piedalījās un prezentēja savu uzņēmumu starptautiskājā izstādē "Elmia Subcontractor 2016", kas norisinājās Zviedrijas pilsētā Jenšēpingā. Šādi ieguva jaunus kontaktus un nodibināja saikni turpmākai sadarbībai un jauniem inženiertehniskiem projektiem ar ārzemju uzņēmumiem.

FacebookTwitterLinkedIn