Mēs esam specializējušies industriālo procesu automatizācijā, pēc klientu pieprasījuma un vajadzībām projektējam un izgatavojam dažādas automātikas sadalnes un veicam programmu izstrādi, pamatojoties uz procesa prasībām.
NIDEC jaunās sērijas frekvences pārveidotāji ir izstrādāti speciāli industriālajām sistēmām un risinājumiem. Katrs Unidrive M modelis ir pielāgots specifiskām prasībām katrai rūpniecības nozarei.
Leroy Somer piedāvā plašu elektromotoru klāstu, sākot ar IE2 asinhronajiem motoriem, beidzot ar DYNEO patstāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, ar augstāku efektivitāti par IE4 NEMA Premium motoriem (Elektroenerģijas patēriņs samazinās vismaz par 10% un korpusa izmēri kļūst ievērojami mazāki).
CADS electric EMT partneris
Bezmaksas PIECU gadu garantija C sērijas frekvences pārveidotājiem

Pasargā sevi no liekām izmaksām ar BEZMAKSAS papildus garantiju!

Izmēģini pirms pērc!

Spied uz bildes un izmēģini!

 

 

 

 

 

 

  
 
 
 
 

Prožektoru  vadības sadalnes ir paredzētas apgaismojuma nodrošināšanai Latvijas dzelzceļa kravas iekraušanas terminālī.

Apgaismojuma vadība notiek manuāli no operatora pults vai automātiskā režīmā, pēc krēslas sensora.

Vadības sistēma ir aprīkota ar divām vadības pultīm,  viena atrodas  apsardzes postenī otra termiņāļa dispečera telpā.  Darbības režīmus iespējams mainīt tikai no dispečera telpas pults.

Mūsu jaunākais automātikas risinājums, kas izstrādāts pēc Itāļu firmas pasūtījuma. Šī vadības sadalne ir paredzēta ātrās saldēšanas iekārtas automatizācijai. Sistēma darbojas ar Siemens PLC palīdzību un motori tiek vadīti ar Emerson frekvences pārveidotājiem. Atsevišķā sadalnē ir iebūvēts displejs no kura iestata, produkta iekraušanas ātrumu un saldēšanas ilgumu divās pakāpēs. Saldēšanas process tiek uzraudzīts ņemot vērā mikroklimatu un tiek ziņots, ja produkta kvalitāte var pasliktināties, kā arī sistēma nodrošina procesa apturēšanu avārijas gadījumā.

 

 

CO2 emisiju samazināšana ir viens no lielākajiem izaicinājumiem ar kuru mēs saskaramies lai saglabātu apkārtējo vidi. Motorizētie procesa risinājumi izmanto 70% no kopējā elektroenerģijas patēriņa rūpniecībā,  un šajā sfērā ir liels potenciāls, kā to izdarīt. Mainīgā ātruma un mehānisko sistēmu optimizācijas izmantošana ir galvenie ceļi, kā panākt maksimālu ietaupījumu.

DYNEO ®, ir līderi no komerciāli pieejamo mainīgo ātrumu tehnoloģijas, kas apvieno visas Leroy-Somer ir pastāvīgo magnētu risinājumus elektropiedziņas sistēmai un sinhroniem elektrodzinējiem.

Daļa no DYNEO ® piedāvājumiem, ir LSRPM sērija, tā ir sinhrono dzinēju ar pastāvīgo magnētu:

  • IP55 konstrukcija saskaņā ar IEC 60034
  • Nomināla jauda no 0,75 līdz 400kW
  • Griezes moments no 1 līdz 1400 Nm
  • Ātrums no 1 līdz 5500 min-1
  • Rāmja izmēri no 90 līdz 315 mm

 

Pēc līdzvērtīga nominālā apgriezienu skaita, DYNEO ® elektrodzinējs, LSRPM grupas ir ar būtiski labāku efektivitāti nekā augstas efektivitātes asinhronais elektrodzinējs. Šī atšķirība efektivitātē kļūst vēl lielāka, kad elektrodzinējs darbojas zem nominālā ātruma, kas ir pārsvarā tajos pielietojumos, kuros izmanto regulējamu ātrumu risinājumus! LSRPM motors ir projektēts tā, lai grieztos ātrāk nekā asinhronais motors. Tas ļau labāk motora ātrumu salāgot ar iekārtu, neizmantojot pārvades iekārtas, tādas kā, piemēram, ātrumkārbas, kuras palielinot ātrumu uzlabo iekārtas veiktspēju. Kā rezultātā uzlabojas visas sistēmas kopējā efektivitāte.

 

 

LSRPM ir pieejami diapozonā līdz 400kW, ar alumīnija rāmi, kas ir ievērojami mazāks un vieglāks, salīdzinot ar tādu pašu jaudu parasto asinhrono elektromotoru. Tas ir vairrākkārt kompaktāks, vieglāk un lētāk transportējams nav nepieciešama liela konstrukcija to uzstādot, vienkāršāka uzstādīšana pie galaklienta un šie ir tikai daži no priekšrocības piemēriem. 

LSRPM ir iespējams komplektēt, piemēram, ar flanča, kāju u.c. stiprinājumu veidiem, kā arī ar papildus aprīkojumu, piemēram, enkoderu un piespiedu ventilāciju, kas ļauj ērti aizvietot esošo asinhrono elektromotoru ar DYNEO ®.

 

 

Samazinot zudumus rotorā pateicoties patentētam radiālā magnēta rotora tehnoloģijai, ievērojami uzlabo efektivitāti, konkrētāk - izejas jaudu. Ar LSRPM sēriju, šī novatoriskā tehnoloģija tagad ir pieejama ar IP55 IEC mehānismu, kuru visbiežāk izmanto visās ražošanas nozarēs.

LSRPM motori ir piemēroti izmantošanai visos tajos pašos tehnoloģisko procesu risinājumos kā asinhronie elektromotori: sūkņu, ventilācijas, kompresijas, konvejera, ekstrūzijas, ģeneratori, procesu vadība, u.c.

 
Aplikācija, elektroenerģijas ietaupījuma aprēķināšanai pārejot uz dyneo motoriem:

Konfigurators, lai radītu sev nepieciešamo motoru:

 
 
 
 
 

 


Kā visiem zināms, nesen ekspluatācijā tika nodots Latvijas Universitātes dabaszinātņu akadēmiskais centrs, kas pašlaik ir viena no modernākajām ēkām Baltijā. Arī mēs esam pielikuši savu roku šī centra tapšanā, precīzāk sakot, izstrādājuši un uzstādījuši automatizāciju laistīšanas iekārtām, un sūkņiem.


 


Mūsu izveidotā vadības sistēma ir paredzēta, lai nodrošinātu drošu un ekonomisku spiediena uzturēšanu. Sistēma tiek darbināta tikai izmantojot Emerson frekvenču pārveidotāju un spiediena devēju. Pēc mūsu izveidotās programmas, tiek aprēķināts cik ātri jāgriežas sūknim, lai uzturētu nepieciešamo  spiedienu, tas nozīmē, ka sūknis neslēgsies iekšā/ārā, bet gan griezīsies noteiktā ātrumā, uzturot konstantu, iepriekš sistēmā uzstādītu spiedienu. Tajā pašā laikā, ja ūdens patēriņš nokrītas līdz minimumam, sūknis tiks lēnām apturēts (neradot hidro triecienus, kas ir galvenais iemesls cauruļvadu bojājumiem), bet spiedienam atkal krītoties, tas atkal ieslēgsies un turpinās darbu.

 


 

 

 


Dūmsūkņa vadības sadalne ar jaudu 5.5kW. Ar to tiek mērīts gaisa retinājums dūmsūknī, un pēc tā regulēts ventilatora griešanās ātrums. Ventilatora apstāšanās gadījumā, par ko paziņo induktīvais sensors, kas mēra ventilātora griešanās ātrumu, sāk mirgot sadalnes augšpusē uzstādītā brīdinājumlampiņa. Ar šādu risinājumu notiek pilnvērtīgāka degšana samazinot izmantoto kurināmā daudzumu, samazinās nelietderīgi izmantotā elektroenerģija daudzums ventilatora darbināšanai.


 

 


Sistēma ir paredzēta lielu granulu degļu vadībai, lai nodrošinātu efektīvāko kurināmā sadegšanu, ar vismazāko enerģijas patēriņu. Sistēmas uzraudzībai ir iebūvēti vairāki temperatūras sensori un gaisa retinājuma sensors, pēc kuru nosūtītajiem datiem sistēma aprēķina nepieciešmo kurināmā daudzumu un gaisa padevi, kas tiek precīzi regulēta izmantojot Emerson frekvenču pārveidotājus un mūsu izstrādāto algoritmu.


 

Mūsu ražotais sūķnu vadības skapis, kas ir paradzēts dziļurbuma sūkņa motora vadībai, sadarbībā ar mūsu partneri A/S JAUDA, tiks izstādīts pasaules lielākajā industriālajā gadatirgū, kas norisināsies Vācijas pilsētā Hanoverē no 13-17. aprīlim. 

 

Informācijas par izstādi ir pieejama ŠEIT.

 

Mūsu vadības skapja prezentācijas materiāli krievu un angļu valodās:   

 

RU    EN                                               

 

Vajadzības gadījumā, papildus informācija ir pieejama pēc pieprasījuma.


 

SIA "EMT" ir noslēdzis līgumu Nr. L-ĀTA-15-3547 ar

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta

"Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās

izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas"

(Nr ĀTA /2.3.1.1.1/15/78/100)

programmas "Latvijas inženiernozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Kazahstānā,

Uraļskā (Oral)" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienības struktūrfondi.

 

 

SIA "EMT" direktors Dzintars Mednis no 07.09.2015. līdz 11.09.2015. aizvadīja tikšanos un pārrunas ar kompāniju ТОО "Зениттехсервис" (Sia "Zenittehservis"), piedalījās prezentācijās rūpnīcā un tikās ar citām kompānijām. Šādi ieguva jaunus kontaktus un nodibināja saikni turpmākai sadarbībai un jauniem inženiertehniskiem projektiem.


 

FacebookTwitterLinkedIn