Mēs esam specializējušies industriālo procesu automatizācijā, pēc klientu pieprasījuma un vajadzībām projektējam un izgatavojam dažādas automātikas sadalnes un veicam programmu izstrādi, pamatojoties uz procesa prasībām.
NIDEC jaunās sērijas frekvences pārveidotāji ir izstrādāti speciāli industriālajām sistēmām un risinājumiem. Katrs Unidrive M modelis ir pielāgots specifiskām prasībām katrai rūpniecības nozarei.
Leroy Somer piedāvā plašu elektromotoru klāstu, sākot ar IE2 asinhronajiem motoriem, beidzot ar DYNEO patstāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, ar augstāku efektivitāti par IE4 NEMA Premium motoriem (Elektroenerģijas patēriņs samazinās vismaz par 10% un korpusa izmēri kļūst ievērojami mazāki).
CADS electric EMT partneris
Bezmaksas PIECU gadu garantija C sērijas frekvences pārveidotājiem

Ātrās saldēšanas iekārtas vadība.

Mūsu jaunākais automātikas risinājums, kas izstrādāts pēc Itāļu firmas pasūtījuma. Šī vadības sadalne ir paredzēta ātrās saldēšanas iekārtas automatizācijai. Sistēma darbojas ar Siemens PLC palīdzību un motori tiek vadīti ar Emerson frekvences pārveidotājiem. Atsevišķā sadalnē ir iebūvēts displejs no kura iestata, produkta iekraušanas ātrumu un saldēšanas ilgumu divās pakāpēs. Saldēšanas process tiek uzraudzīts ņemot vērā mikroklimatu un tiek ziņots, ja produkta kvalitāte var pasliktināties, kā arī sistēma nodrošina procesa apturēšanu avārijas gadījumā.

 
FacebookTwitterLinkedIn