Mēs esam specializējušies industriālo procesu automatizācijā, pēc klientu pieprasījuma un vajadzībām projektējam un izgatavojam dažādas automātikas sadalnes un veicam programmu izstrādi, pamatojoties uz procesa prasībām.
NIDEC jaunās sērijas frekvences pārveidotāji ir izstrādāti speciāli industriālajām sistēmām un risinājumiem. Katrs Unidrive M modelis ir pielāgots specifiskām prasībām katrai rūpniecības nozarei.
Leroy Somer piedāvā plašu elektromotoru klāstu, sākot ar IE2 asinhronajiem motoriem, beidzot ar DYNEO patstāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, ar augstāku efektivitāti par IE4 NEMA Premium motoriem (Elektroenerģijas patēriņs samazinās vismaz par 10% un korpusa izmēri kļūst ievērojami mazāki).
CADS electric EMT partneris
Bezmaksas PIECU gadu garantija C sērijas frekvences pārveidotājiem

Intelektuāla granulu degļa vadības sistēma

 


Sistēma ir paredzēta lielu granulu degļu vadībai, lai nodrošinātu efektīvāko kurināmā sadegšanu, ar vismazāko enerģijas patēriņu. Sistēmas uzraudzībai ir iebūvēti vairāki temperatūras sensori un gaisa retinājuma sensors, pēc kuru nosūtītajiem datiem sistēma aprēķina nepieciešmo kurināmā daudzumu un gaisa padevi, kas tiek precīzi regulēta izmantojot Emerson frekvenču pārveidotājus un mūsu izstrādāto algoritmu.


 

FacebookTwitterLinkedIn