Mēs esam specializējušies industriālo procesu automatizācijā, pēc klientu pieprasījuma un vajadzībām projektējam un izgatavojam dažādas automātikas sadalnes un veicam programmu izstrādi, pamatojoties uz procesa prasībām.
NIDEC jaunās sērijas frekvences pārveidotāji ir izstrādāti speciāli industriālajām sistēmām un risinājumiem. Katrs Unidrive M modelis ir pielāgots specifiskām prasībām katrai rūpniecības nozarei.
Leroy Somer piedāvā plašu elektromotoru klāstu, sākot ar IE2 asinhronajiem motoriem, beidzot ar DYNEO patstāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, ar augstāku efektivitāti par IE4 NEMA Premium motoriem (Elektroenerģijas patēriņs samazinās vismaz par 10% un korpusa izmēri kļūst ievērojami mazāki).
CADS electric EMT partneris
Bezmaksas PIECU gadu garantija C sērijas frekvences pārveidotājiem

LIAA


 

SIA "EMT" ir noslēdzis līgumu Nr. L-ĀTA-15-3547 ar

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta

"Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās

izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas"

(Nr ĀTA /2.3.1.1.1/15/78/100)

programmas "Latvijas inženiernozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Kazahstānā,

Uraļskā (Oral)" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienības struktūrfondi.

 

 

SIA "EMT" direktors Dzintars Mednis no 07.09.2015. līdz 11.09.2015. aizvadīja tikšanos un pārrunas ar kompāniju ТОО "Зениттехсервис" (Sia "Zenittehservis"), piedalījās prezentācijās rūpnīcā un tikās ar citām kompānijām. Šādi ieguva jaunus kontaktus un nodibināja saikni turpmākai sadarbībai un jauniem inženiertehniskiem projektiem.


 

FacebookTwitterLinkedIn