Mēs esam specializējušies industriālo procesu automatizācijā, pēc klientu pieprasījuma un vajadzībām projektējam un izgatavojam dažādas automātikas sadalnes un veicam programmu izstrādi, pamatojoties uz procesa prasībām.
NIDEC jaunās sērijas frekvences pārveidotāji ir izstrādāti speciāli industriālajām sistēmām un risinājumiem. Katrs Unidrive M modelis ir pielāgots specifiskām prasībām katrai rūpniecības nozarei.
Leroy Somer piedāvā plašu elektromotoru klāstu, sākot ar IE2 asinhronajiem motoriem, beidzot ar DYNEO patstāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, ar augstāku efektivitāti par IE4 NEMA Premium motoriem (Elektroenerģijas patēriņs samazinās vismaz par 10% un korpusa izmēri kļūst ievērojami mazāki).
CADS electric EMT partneris
Bezmaksas PIECU gadu garantija C sērijas frekvences pārveidotājiem

LU Dabaszinātņu centrs Torņakalnā.

 


Kā visiem zināms, nesen ekspluatācijā tika nodots Latvijas Universitātes dabaszinātņu akadēmiskais centrs, kas pašlaik ir viena no modernākajām ēkām Baltijā. Arī mēs esam pielikuši savu roku šī centra tapšanā, precīzāk sakot, izstrādājuši un uzstādījuši automatizāciju laistīšanas iekārtām, un sūkņiem.


 
FacebookTwitterLinkedIn