Mēs esam specializējušies industriālo procesu automatizācijā, pēc klientu pieprasījuma un vajadzībām projektējam un izgatavojam dažādas automātikas sadalnes un veicam programmu izstrādi, pamatojoties uz procesa prasībām.
NIDEC jaunās sērijas frekvences pārveidotāji ir izstrādāti speciāli industriālajām sistēmām un risinājumiem. Katrs Unidrive M modelis ir pielāgots specifiskām prasībām katrai rūpniecības nozarei.
Leroy Somer piedāvā plašu elektromotoru klāstu, sākot ar IE2 asinhronajiem motoriem, beidzot ar DYNEO patstāvīgā magnēta sinhronajiem motoriem, ar augstāku efektivitāti par IE4 NEMA Premium motoriem (Elektroenerģijas patēriņs samazinās vismaz par 10% un korpusa izmēri kļūst ievērojami mazāki).
CADS electric EMT partneris
Bezmaksas PIECU gadu garantija C sērijas frekvences pārveidotājiem

Sūkņu stacijas vadība- spiediena uzturēšana


Mūsu izveidotā vadības sistēma ir paredzēta, lai nodrošinātu drošu un ekonomisku spiediena uzturēšanu. Sistēma tiek darbināta tikai izmantojot Emerson frekvenču pārveidotāju un spiediena devēju. Pēc mūsu izveidotās programmas, tiek aprēķināts cik ātri jāgriežas sūknim, lai uzturētu nepieciešamo  spiedienu, tas nozīmē, ka sūknis neslēgsies iekšā/ārā, bet gan griezīsies noteiktā ātrumā, uzturot konstantu, iepriekš sistēmā uzstādītu spiedienu. Tajā pašā laikā, ja ūdens patēriņš nokrītas līdz minimumam, sūknis tiks lēnām apturēts (neradot hidro triecienus, kas ir galvenais iemesls cauruļvadu bojājumiem), bet spiedienam atkal krītoties, tas atkal ieslēgsies un turpinās darbu.

 


 

FacebookTwitterLinkedIn