Ražošanas procesu optimizācijas sistēma

Daudzos uzņēmumos, kuros izmanto dažāda veida iekārtas, sistēmas un manuālās darba stacijas, bieži vien ir grūti izsekot līdzi visiem ražošanas procesiem. Ražotāji ir pakļauti ārkārtīgi lielam spiedienam izstrādāt arvien efektīvākas ražošanas metodes un īsākus ražošanas ciklus. Ir svarīgi nodrošināt augstas kvalitātes produktus pēc grafika, pat ja laiks un telpa ir ierobežota. Darba vietu monitorēšanas sistēmas ļauj izvērtēt esošos resursus, tādejādi palielinot ražošanas jaudu, kas dod iespēju strādāt gudrāk, nevis intensīvāk. Inovatīvā monitorēšanas sistēma ir pamats ikdienas ražosanas uzraudzībai kā daļa no ražotnes pārvaldības sistēmas, nodrošinot maksimālu procesu caurspīdīgumu. Padariet savu ražošanas uzņēmumu par labi organizētu, profesionāli nodrošinātu, tehniski stabilu un spēcīgu organizāciju.

Uzstādīts no rīta, rezultāti pēcpusdienā

SmartMONITOR ir uz bezvadu balstīta iekārtu datu vākšanas un uzraudzības sistēma, kas paredzēta izmantošanai ražošanas iekārtu, loģistikas un darbstaciju optimizācijā. Praktiski jebkuru iekārtu neatkarīgi no vecuma un tipa var aprīkot ar datu vākšanas sistēmu, kurai vajadzīgs tikai signāltornis no WERMA, lai nodrošinātu saskarni starp iekārtu un monitoringa sistēmu. Datu vākšanas sistēma ir itīpaši piemērota ražotnēm, kur daudzas iekārtas ir ārpus redzes loka. Iekārtu apstāšanās tiek atklāta nekavējoties, un no tām ievāktie dati tiek saglabāti programmas datu bāzē, tādejādi sniedzot iespēju pārvaldīt detalizētus pārskatus tikai peles klikšķa attālumā.

Kā sistēmu var integrēt manuālajās darbstacijās?

Reaģē ātri.

Sistēma parāda visu iekārtu un darba staciju stāvokli, lai jūs redzētu, vai iekārta ir kļūdas stāvoklī vai darbojas kā parasti, vai pie kāda pasūtījuma tiek strādāts un tā statuss, palīdzot rīkoties ātri, lai mazinātu dīkstāvi.

Efektivitātes pieaugums īsā laikā par 10% - bet kā?

Izmantojot WERMA, tikai dažu sekunžu laikā var noteikt apstāšanos un kļūmes. Uzstādot lielus monitorus ražotnes centrālajās lokācijās, ir redzami visu iekārtu statusi, un tie itīpaši palīdz nakts maiņās. Ir tiešām vienkārši iegūt vizuālus pārskatus, un nodrošināt ikdienas sapulces ar nepieciešamo informaciju par ražošanas procesiem. Šī sistēma ir domāta ikvienam uzņēmumam, kurš vēlas pilnveidot iekšējo procesu kontroli, materiālu plūsmu, panākt procesu caurspīdīgumu un uzlabot produktivitāti. Monitori ar vizuālajiem pārskatiem ikvienam uzņēmuma darbiniekam ļauj redzēt pašreizējo situāciju un to, kur nepieciešama tūlītēja rīcība.

Kas ietilpst šajā iekārtu uzraudzības un datu vākšanas sistēmā?

Vispārēja kontrole.

Inteliģenta signāltorņu tīkla izveide rada vienkāršu, zemas cenas modernizējošu alternatīvu tradicionālajām, sarežģītajām MDC sistēmām. Viss tiek dokumentēts, un ziņojumi palīdz patstāvīgi uzlabot ražošanas procesus un produktivitāti. Turklāt ēkas plānu var viegli iekļaut apskatā un apvienot ar iekārtu rādītājiem.

Esiet gatavi identificēt vājās vietas savā uzņēmumā? Iepazīstieties ar mūsu risinājumiem ražošanas un loģistikas jomā un izmēģiniet sistēmas demo versiju. Uzziniet no mūsu speciālistiem par interesantiem aspektiem un to, kā tiek veikta procesa optimizācija. Ļaujiet mums dalīties vērtīgās zināšanās, sniedzot jums interesantu ieskatu par jaunumiem un sasniegumiem.

PIEPRASĪJUMA FORMA