ALFA Electric ir itāļu uzņēmums, kurā viss, sākot no projektēšanas un ražošanas, tiek izgatavots Itālijā augsti kvalificētu tehniķu uzraudzībā. ALFA Electric gaisa kondicionieri izceļas ar pielietojumu lielākajā daļā rotējošo kompresoru modeļu. Šis kompresora tips, atšķirībā no izplatītākajām alternatīvām, ir ļāvis ALFA Electric saturēt kopējos izmērus par labu lielākam attālumam starp karstā gaisa ieplūdi no paneļa un svaigā gaisa padevi panelī. Tas noved pie gaisa apvedceļa fenomena samazināšanās, pilnībā izmantojot pieejamo dzesēšanas jaudu. Rotācijas kompresors arī samazina agregāta svaru ar acīmredzamām priekšrocībām transportēšanā un uzstādīšanā. Zemākas vibrācijas, kas saistītas ar kustīgo daļu mazāku inerci, padara šo sastāvdaļu klusu un izturīgu.

Viņu ražoto ventilatoru mūsdienīgais dizains un minimālie ārējie izmēri padara tā vienības patīkamas acīm. Visas veidotās detaļas ir izgatavotas no ļoti izturīga un pašdzēsoša ABS. Vienkārša apkope, pateicoties atveramajam priekšējam režģim. Filtra auduma nomaiņa prasa tikai dažas sekundes. Optimāla paneļa aizsardzība: spuru konfigurācija, putu blīve un filtra audums nodrošina IP54 aizsardzības pakāpi.

Savukārt, korpusa sildītājus bieži izmanto, lai novērstu bojājumus un koroziju, ko rada zema temperatūra vai augsts mitrums. Šādi apstākļi var rasties, ja apkārtējā temperatūra ir zema un korpusa iekšpusē esošais aprīkojums nedarbojas vai neizkliedē pietiekami daudz siltuma. Piemēram, āra novietnes gandrīz vienmēr ir šādos apstākļos. Atkarībā no sildītāja veida maksimālo virsmas temperatūru ierobežo PTC rezistors vai termiskais drošinātājs. Tas nozīmē regulējamu sildīšanas jaudu un paaugstinātu drošību. Instalēšana ir ātra un vienkārša. Visi modeļi ir paredzēti ātrai montāžai uz 35 mm DIN EN 50022 sliedes.