Motortronics ir pasaules līderis, kas specializējas maiņstrāvas motora vadības ierīču un motora aizsardzības līdzekļu ražošanā. Uzņēmuma galvenā mītne, kas dibināta 1982. gadā, atrodas Klīrvotera, Floridā, un tai ir papildu iespējas Lielbritānijas Rietumindijā, Ķīnā, Dienvidkorejā un Lielbritānijā. Uzņēmums ir piegādājis vairāk nekā 2 miljonus cietvielu starterus un kontrolierus praktiski visām nozarēm visā pasaulē, uzkrājot lielāku reālās pasaules pieredzi nekā jebkurš cits ražotājs šajā biznesā. Motortronics ar vairāk nekā 600 darbiniekiem un pilnvarotiem pārdošanas un servisa pārstāvjiem visā pasaulē, un ir viens no lielākajiem vadības ierīču ražotājiem pasaulē.

Motortronics ražo vienu no plašākajiem šodien tirgū pieejamajiem produktiem. Zema sprieguma vadības diapazons ir no 200 līdz 600VAC @ 3 - 2000 HP (līdz 1500 kW) un vidēja sprieguma mīkstie starteri ir no 2300 V līdz 15 kV @ 200 - 15 000 HP (līdz 12 000 kW). Papildus pilnīgai mīksto starteru līnijai, Motortronics ražo arī elektroniskās bremzes, motora tinumu sildītājus un motora aizsardzības relejus.

Produktivitātes paaugstināšana, enerģijas taupīšana, izmaksu samazināšana.

Pieaugot enerģijas izmaksām, aizvien svarīgāki kļūst produkti, kas piedāvā enerģijas ietaupījumus. Lai palīdzētu uzņēmumiem samazināt enerģijas patēriņu, Motortronics ir izstrādājis virkni enerģijas taupīšanas produktu. Lielākais vairums mūsdienās izmantoto elektromotoru ir fiksēta ātruma, fiksēta sprieguma maiņstrāvas indukcijas motori. Šie motori patērē divas trešdaļas no kopējās rūpniecībā patērētās elektroenerģijas. Paturot to prātā, nomainot motora starterus vai izstrādājot jaunas sistēmas, jāņem vērā tādas tehnoloģijas izmantošana, kas varētu ietaupīt enerģiju fiksēta ātruma indukcijas motoros.

Kā tas darbojas?

Motortronics enerģijas taupīšanas sistēma darbojas, samazinot strāvas un dzelzs zudumus motoram, kurš nedarbojas ar pilnu slodzi. Enerģijas ietaupījums būs atkarīgs no vairākiem faktoriem, ieskaitot motora un slodzes efektivitāti. Motortronics Soft Starters ietaupīs arī uzņēmuma naudu, samazinot elektrisko un mehānisko slodzi, kas rodas lietojumiem - līdz ar to tiks samazinātas "ķēdes laika" un apkopes izmaksas elektriskajām ķēdēm, pārnesumkārbām, siksnām un ar tām saistītajām mehāniskajām sastāvdaļām.

iERS ir tehnoloģija, kas uzrauga sprieguma, strāvas un jaudas koeficientu motora iedarbināšanas laikā un pēc tam izmanto šo informāciju, lai nodrošinātu motora efektīvu darbību visos slodzes apstākļos. Kad maiņstrāvas indukcijas motors tiek viegli noslogots, jaudas koeficients un efektivitāte samazinās. To izraisa raksturīgais motora dizains un fizikas likumi, un tas noved pie enerģijas izšķērdēšanas. Tos sauc par ierosmes zaudējumiem. iERS pastāvīgi uzrauga jaudas koeficientu, atpazīstot, kad motors kļūst nedaudz noslogots, un pēc tam uzreiz izmanto stratēģiju, lai samazinātu zaudējumus, kontrolējot motoram piegādāto spriegumu un strāvu, lai tā atbilstu slodzes apstākļiem. Tas ne tikai palielina slodzes jaudas koeficientu, bet arī samazina enerģijas patēriņu kW. Kad motors ir pilnībā noslogots, jaudas koeficients palielinās, un iERS automātiski apiet sevi, lai nodrošinātu visefektīvāko enerģijas izmantošanu visos motora slodzes apstākļos.