TELE Haase uzraudzības risinājumi nodrošina drošību un energoefektivitāti visos līmeņos. Laika releji, uzraudzības releji, slodzes monitori, barošanas elektronika un tīkla un sistēmas aizsardzība optimizē iekārtu un sistēmu darbības laiku un optimizē ēku enerģijas vajadzības - tas ietaupa izmaksas.

Monitoringa tehnoloģijas jomā tiek piedāvāta plaša, sabalansēta automatizācijas komponentu līnija jūsu konkrētajam lietojumam. Tā ļauj uzraudzīt un kontrolēt dažādus procesus starpnozaru līmenī. TELE Haase produkti nodrošina un uzlabo pieejamību un uzticamību ražotnēs, ēkās un iekārtās, tādējādi nodrošinot jums ilgstošu pievienoto vērtību. Produkti tiek izgatavoti uzņēmuma ražotnēs, Austrijā. Līdz ar to releji tiek ražoti ar visaugstāko kvalitāti un ar īpaši ilgu dzīves ciklu.

Laika un uzraudzības releji

TELE Haase kā specializēts uzraudzības tehnoloģiju, laika releju, enerģijas elektronikas, tīkla un sistēmas aizsardzības un citas augstas kvalitātes rūpnieciskās elektronikas ražotājs palīdz uzlabot drošību. Šie laika releji ir atrodami visās rūpniecības jomās, kā arī atjaunojamās enerģijas, ūdens un atkritumu, kā arī ēku pārvaldībā. Neatkarīgi no tā, vai tos izmanto motoru iedarbināšanai, apgaismojumam vai ventilācijas kontrolieriem, TELE Haase laika releji precīzi un uzticami veic pārslēgšanas un vadības uzdevumus. Izvēloties šos uzraudzības relejus, kontrolējot spriegumu, strāvu, temperatūru vai līmeni, jūs vienmēr atrodaties drošajā pusē.

Tīkla un sistēmas aizsardzība

Droša un standartiem atbilstoša sistēmu atdalīšana no elektrotīkla kļūdas gadījumā. Elektrotīkla un sistēmas aizsardzība kļūmes gadījumā droši atdala mazas elektrostacijas, piemēram, fotoelektriskās vai vēja turbīnas, no elektrotīkla. Atšķirīgi valstu standarti nav problēma.