Thermokon jau 30 gadus apzīmē viedo ēku modernizāciju ar inženierzinātnēm, inovācijām un kvalitāti "Ražots Vācijā". Attīstot un ražojot tendenču noteikšanas sensorus un sensoru sistēmas, tiek radīta pievienotā vērtība klientiem visā pasaulē. Uzmanības centrā ir efektivitāte, ilgtspējība un atvērtība jaunām lietām, tā pat arī cieša partnerība un intensīvs dialogs ar klientiem. Tas aizsākās 1987. gadā ar Haralda Zigana Thermokon Sensortechnik GmbH dibināšanu un ātri kļuva par veiksmes stāstu: sākotnējai katlu rūpniecības temperatūras sensoru specializācijai drīz sekoja pakāpeniska produktu klāsta paplašināšana, iekļaujot sensoru risinājumus relatīvā mitruma, gaisa kvalitātes un spilgtuma mērīšanai. Tas lika pamatus sistēmu un risinājumu energoefektīvam dizainam.

Temperatūra

Augstas kvalitātes materiāli, mūsdienīgi ražošanas procesi, un daudzu gadu pieredze: tiek ražoti temperatūras sensori dažādiem lietojumiem priekš ēku apkures, dzesēšanas un gaisa kondicionēšanas sistēmām.

Mitrums

Mitruma sensori uzticamai relatīvā mitruma un temperatūras noteikšanai dzīvojamās un komerciālās telpās, ārpus telpām vai ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu gāzveida vidē.

Gaisa kvalitāte (CO2 un GOS)

CO2 un GOS sensori nodrošina individuālu un pēc pieprasījuma kontrolētu svaiga gaisa padevi. Mūsdienu ēkās šo sensoru izmantošana ir būtiska enerģijas taupīšanai un komforta nodrošināšanai ikdienas dzīvei un darba videi.

Spiediens

Dzesēšanas un gaisa kondicionēšanas spiediena un gaisa plūsmas sensoriem ir jāiztur ārkārtēji apstākļi. Tāpēc Thermokon produkti ir pielāgoti tā, lai izturētu pat visbargāko vidi.