WERMA izvirza standartus mūsdienu signālu tehnoloģijām un arī nosaka to nākotni - vairāk nekā divdesmit gadus ar modulārajiem signālu torņiem kā nozares standarts un ar tīkla viedajiem sistēmu risinājumiem šodien. Gudri risinājumi, kas vienkārši darbojas - ir bijis WERMA mērķis gadu desmitiem ilgi, un klienti no visas pasaules dienu no dienas aplieciena viņu panākumus. WERMA produkti un risinājumi padara procesus drošus un nodrošina to efektīvu darbību. Tādējādi var ne tikai pastāvīgi optimizēt procesus, bet arī ietaupīt laiku un naudu.

Ražošanas procesu optimizācijas sistēmas

Identificējiet vājās vietas nekavējoties. Lai atklātu slēpto potenciālu jūsu ražošanas biznesā, jums ir nepieciešama sistēma, kas mēra neproduktīvo laiku - neatkarīgi no tā, vai tā ir manuālajās darba stacijās, loģistikas punktos vai automatizētajās iekārtās. Pārraugiet visus darba procesus, identificējiet "pudeles kaklu" un uzsāciet ātrus risinājumus un ilgtspējīgus pasākumus, lai nodrošinātu procesu optimizāciju. Pārbaudiet savu iekārtu un darba staciju produktivitāti jebkurā laika periodā. Apkarojiet dīkstāves gadījumus un atrodiet apslēptās jaudas rezerves savā ražotnē.

No mikroinstalācijas bākugunīm līdz šķēršļu gaismām

Signālu ierīces brīdina, vada un aizsargā. Izmantoto vizuālo un akustisko signālu veids ir atkarīgs no lietojuma un apkārtnes. Līdz šim piemērotu signālu ierīču izvēle bieži ir bijusi grūta un sarežģīta, ņemot vērā lielo pieejamo iespēju skaitu. Pateicoties WERMA, ir vieglāk nekā jebkad agrāk atrast pareizo signāla ierīci: vienkāršā, modulārā sistēma aptver gandrīz visas pielietojuma nozares. Jauns standarta risinājums signalizēšanas nozarei. Turklāt, gudrie montāžas adapteri ļauj stiprināt ierīces pie grīdas, caurulēm vai uz kronšteina.

Higiēniska signāltehnika farmācijas un pārtikas nozarēm

Higiēnisks dizains attiecas uz mašīnu, iekārtu un komponenšu dizainu, kuru ir viegli tīrīt un uzturēt higiēniskā stāvoklī, un tās paredzēts izmantot vietās, kur prioritāte ir higiēna, piemēram, pārtikas produktu un farmaceitisko, kosmētisko vai biotehnisko produktu ražošanā. Higiēniskais dizains ietver arī dizaina principus, lai novērstu tā trūkumus, kas veicina ar higiēnu saistītus draudus vai infekcijas, slimības vai inficēšanās risku. Tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai piesārņoti pārtikas produkti, kosmētika vai zāles nenonāktu tirgū un klientu rokās.